instruktor nauki jazdy na rolkach Monika Wójcicka
Monika Wójcicka

ps. „Monix”

school Monika Wójcicka

Na rolkach jeżdżę od 10 lat i mam za sobą przygodę zarówno z jazdą freeskate, która zaczęła się właśnie w szkole Rollschool jak i przygodę z jazdą agresywną. Instruktor PZSW od 2023 roku

Kontakt

smartphone +48693210510

O instruktorze

O mnie: 

Sport towarzyszy mi w moim życiu praktycznie od zawsze. Od zawsze było, jest i będzie to moje życiowe paliwo i energia, którą biorę w całości i także dzielę się nią z innymi. 

Na rolkach jeżdżę od 10 lat i mam za sobą przygodę zarówno z jazdą freeskate, która zaczęła się właśnie w szkole Rollschool jak i przygodę z jazdą agresywną.  Kurs Instruktora Jazdy na rolkach organizowany przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich ukończyłam w marcu 2023 roku

Jestem bardzo szczęśliwa, że dołączyłam do grona instruktorów w Rollschool i będę mogła pomagać osobom, które zaczynają swoją przygodę na rolkach i pokazywać im, jak na rolkach można jeździć ładnie, zgrabnie oraz bezpiecznie i bawić się przy tym doskonale i mieć radość z każdej nowej rolkowej umiejętności.

Nie mogę się doczekać zarówno spotkań indywidualnych jak i grupowych !

Poza rolkami uwielbiam pływać, jeździć na rowerze, zimą na snowboardzie oraz regularnie 3 x w tygodniu chodzę na zajęcia z szeroko pojętego crossfitu gdzie mocno pracuje nad wzmacnianiem ciała, ale także dobrą mobilizacją, co będę wykorzystywać na moich zajęciach z Wami, aby Wasze ciała były jeszcze lepiej przygotowane do jazdy na rolkach.


Motto na moje zajęcia:

Jedź i baw się dobrze !


I am happy to invite you to individual or with friends classes also in English

Czego uczy w ramach zajęć grupowych?

person Dorośli - Podstawy
child_care Dzieci - Podstawy - Przedszkolak
child_care Dzieci - Podstawy
child_care Dzieci - Średnio-zaawansowany
child_care Dzieci - Skatepark - podstawy
person Dorośli - Freeskate
person Dorośli - Skatepark - podstawy
person Dorośli - od zera do inline skatera

Gdzie można iść na zajęcia grupowe z tym instruktorem?