Nasi instruktorzy

Zajęcia w naszej szkole są prowadzone przez instruktorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte nie tylko na kursach, ale także podczas startów w licznych zawodach czy podczas setek godzin jazdy. Niemniej jednak są to też osoby, które po prostu kochają jeździć na rolkach i przekazywać swoją wiedzę innym.

W naszej szkole uczą wykwalifikowani instruktorzy z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich.

Zapoznaj się z profilami naszych instruktorów. Możesz zobaczyć czym się zajmują, gdzie uczą oraz poszukać dostępnych u nich zajęć.

Łukasz Błaszczyk

ps. „Lenny”

school Łukasz Błaszczyk

Przygodę z rolkami zacząłem w wieku 4 lat. Początkowo była to niewinna zabawa, która z czasem przerodziła się w wielką pasję oraz styl życia. Poznawanie i uczenie się nowych technik dawało mi dużo radości.

person Dorośli - Freeride
person Dorośli - Zaawansowany

Jarosław Paczuski

school Jarosław Paczuski

Instruktor sportów wrotkarskich (jazda na rolkach) z licencją wydaną przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich (PZSW).

person Dorośli - Podstawy
person Dorośli - Średnio-zaawansowany

Karol Pałyga

school Karol Pałyga

Jazda na rolkach jest dla mnie połączeniem pracy z pasją, co przekłada się na masę pozytywnej energii w prowadzeniu zajęć. Odczuwam ogromną satysfakcję obserwując postępy osób, które uczę oraz uśmiechy dzieci po zakończeniu każdej lekcji.

child_care Dzieci - Podstawy - Przedszkolak
child_care Dzieci - Podstawy 11-14 lat
child_care Dzieci - Podstawy 6-10 lat

Krzysztof Zyborowicz

ps. „Zibi”

school Krzysztof Zyborowicz

20-latek, który przyjechał aż z Mazur, by studiować na jednej z warszawskich uczelni. Jest miłośnikiem filmów, zdjęć i grafik komputerowych, a przede wszystkim jest aktualnym wicemistrzem Polski we freestyle slalomie na rolkach (2017).

person Dorośli - Freestyle slalom
person Dorośli - Podstawy
child_care Dzieci - Podstawy - Przedszkolak

Ryszard Kopyciński

school Ryszard Kopyciński

Jeżdzę narolkach bo lubię, nie potrzebne mi są zawody, rywalizacje. Dla mnie najlepszą motywacją do treningu jest chęć być lepszym niż byłem wczoraj i tego samego wymagam od swoich uczniów

person Dorośli - Podstawy
child_care Dzieci - Podstawy 6-10 lat
child_care Dzieci - Średnio-zaawansowany

Roman Janowski

school Roman Janowski

Prędkość, zwrotność, mobilność – wszechstronność do kwadratu. To wyznaję.Na rolkach zacząłem jeździć w podstawówce – dziś zastępują mi obuwie. Są też moim głównym środkiem transportu.

person Dorośli - Freeride
child_care Dzieci - Podstawy 6-10 lat

Michał Machowski

school Michał Machowski

Instruktor sportów wrotkarskich od 2009 roku (jazda na rolkach i wrotkach) z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich (jeden z najdłużej czynnie działających instruktorów w Polsce).

child_care Dzieci - Średnio-zaawansowany

Kuba Szczurowski

school Kuba Szczurowski

Pozytywny i otwarty człowiek, który kocha jeździć na rolkach i poznawać nowych, ciekawych ludzi. Dzieci wprost uwielbiają zajęcia z Kubą

child_care Dzieci - Podstawy 6-10 lat

Michał Pytlak

school Michał Pytlak

Wszystko zaczęło się od jazdy na łyżwach, potem była amatorska gra w hokeja, ale tak naprawdę swoją pasję odkryłem w rolkach.

person Dorośli - Średnio-zaawansowany

Kasia Gniadek

school Kasia Gniadek

jeździ na wrotkach od roku 2014. Jest jednym z najbardziej doświadczonych sędziów Roller Derby w Polsce. Prowadzi zajęcia tylko na wrotkach.

Dominika Słoniewicz

school Dominika Słoniewicz

Instruktor jazdy na rolkach. Jazda na rolkach to przyjemność i dobra zabawa, a przez zabawę uczymy się najlepiej, dlatego na zajęcia z masą uśmiechu zapraszam najmłodszych, a bardziej wymagającym polecam zajęcia dla dorosłych, na różnych poziomach.

Michał Ochnio

ps. „Ohio”

school Michał Ochnio

Najważniejsze są dla mnie wszelkie aspekty jazdy po mieście – awaryjne wymijanie przeszkód, krawężników i ludzi, stabilne wytracanie i zwiększanie prędkości w miarę potrzeb tak, aby nie straszne nam były żadne downhille i górki,

Krzysztof Rykowski

ps. „Kriss”

school Krzysztof Rykowski

Instruktor sportów wrotkarskich (jazda na rolkach) z licencją Polskiej Akademii Sportu (nr legitymacji 17510/PAS/2014). Jeździ na rolkach od ponad 12 lat.