instruktor nauki jazdy na rolkach Łukasz Błaszczyk
Łukasz Błaszczyk

ps. „Lenny”

school Łukasz Błaszczyk

Przygodę z rolkami zacząłem w wieku 4 lat. Początkowo była to niewinna zabawa, która z czasem przerodziła się w wielką pasję oraz styl życia. Poznawanie i uczenie się nowych technik dawało mi dużo radości.

Kontakt

smartphone +48530034888

O instruktorze

O sobie: Przygodę z rolkami zacząłem w wieku 4 lat. Początkowo była to niewinna zabawa, która z czasem przerodziła się w wielką pasję oraz styl życia. Poznawanie i uczenie się nowych technik dawało mi dużo radości.

Czuję ogromną potrzebę dzielenia się tą radością, dlatego chętnie pomagam innym w rozwijaniu umiejętności rolkarskich. Jestem bardzo cierpliwy. Szybko łapię dobry kontakt z dziećmi.

Mam dużo pomysłów, jak wytłumaczyć pierwsze podstawowe kroki oraz późniejsze trudne w opanowaniu techniki jazdy i spowodować, aby moi kursanci w rolkach czuli się tak swobodnie jak w butach. Najważniejsze jest, aby potrafić bawić się rolkami.

Rollschool to świetny klimat oraz niezapomniane chwile. Na zajęcia zapraszam wszystkie kategorie wiekowe

Poza rolkami: Sport towarzyszy mi przez całe życie. Próbowałem różnych dyscyplin, ale zawsze szybko wracałem do rolek. Jako nastolatek dużo jeździłem po wielu skateparkach, z czasem zacząłem jeździć na łyżwach i grać w hokeja na lodzie. Nigdzie nie spotkałem tak wspaniałych ludzi, jak właśnie w świecie rolek i łyżew.

Czego uczy w ramach zajęć grupowych?

person Dorośli - Średnio-zaawansowany
person Dorośli - Podstawy
child_care Dzieci - Zaawansowany
person Dorośli - od zera do inline skatera
person Dorośli - Zaawansowansowane/wizard

Gdzie można iść na zajęcia grupowe z tym instruktorem?