instruktor nauki jazdy na rolkach Jarosław Paczuski
Jarosław Paczuski

school Jarosław Paczuski

Instruktor sportów wrotkarskich (jazda na rolkach) z licencją wydaną przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich (PZSW).

Kontakt

smartphone +48509120102

O instruktorze

Instruktor Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich nr 54/2015 od września 2015 roku

O sobie: Rolki to moja wielka pasja już od 25 lat! Nie spoczywam jednak na laurach i zgłębiam dalej tajniki tego fascynującego sportu.

Od sześciu lat, ze sporymi sukcesami, jestem czynnym, licencjonowanym zawodnikiem jazdy szybkiej na rolkach (speed skating). W ubiegłym sezonie 5-krotnie stawałem na różnych stopniach podium w półmaratonach i maratonach na rolkach w zawodach rangi Pucharu / Mistrzostw Polski czy Pucharu Kaszub. Jazdę szybką na rolkach trenuję w sekcji rolkarskiej “Legia Warszawa Masters”.

Nie zapominam jednak o swoich wcześniejszych fascynacjach rolkowych, tj. freestyle slalom, urban skating (FSK) i hokej.

Od kilku lat uczę dzieci i dorosłych jazdy na rolkach, co sprawia mi ogromną radość i satysfakcję, zwłaszcza z obserwowania błyskawicznych postępów moich uczniów.

Uczestniczyłem w wielu ciekawych projektach i warsztatach rolkarskich, np.”I love Rolki”. Prowadziłem zajęcia w projekcie “Na Rolkach do Woli” oraz w szkoleniach dla uczestników “Nightskating Warszawa”.

Na moich zajęciach staram się przekazać swoją wiedzę i umiejętności w możliwie najkrótszym czasie, szanując Państwa czas i pieniądze. Postępy w nauce uzależnione są jednak od indywidualnych predyspozycji ucznia.

W czasie nauki dbam o bezpieczeństwo, dlatego też bezwzględnie wymagam kasku i zalecam komplet ochraniaczy. Dzieci obowiązkowo występują w pełnym uzbrojeniu ochronnym.

Zapraszam serdecznie na lekcje pod moimi skrzydłami!

Czego uczy w ramach zajęć grupowych?

person Dorośli - Średnio-zaawansowany
person Dorośli - Podstawy
child_care Dzieci - Podstawy
child_care Dzieci - Średnio-zaawansowany
person Dorośli - od zera do inline skatera

Gdzie można iść na zajęcia grupowe z tym instruktorem?