instruktor nauki jazdy na rolkach Jakub Szczurowski
Jakub Szczurowski

school Kuba Szczurowski

Pozytywny i otwarty człowiek, który kocha jeździć na rolkach i poznawać nowych, ciekawych ludzi. Dzieci wprost uwielbiają zajęcia z Kubą.

Kontakt

smartphone +48726432555

O instruktorze

Na rolkach jeżdze od 10 lat, początki były proste i intuicyjne,  ponieważ wcześniej jeździłem na łyżwach.

Pamiętam jak dziś kiedy szło się popisywać i szukać dziewczyny . Na rolkach ulubione dyscypliny to SLIDE ( efektowne hamowanie z dużych prędkości ) Freeride ( jazda skoki korzystając z infrastruktury miejskiej ) DOWNHILL ( zjazd drogami ze spadkiem ,rozpędzając się do zawrotnych prędkości 50+km/h). Rolki dają mi wiele szczęścia i wolności, często spotykam na zajęciach bardzo wartościowych, pozytywnych ludzi którzy tak samo jak ja szukali dla siebie odskoczni od pracy przed komputerem.

Przeważnie prowadzę zajęcia grupowe dorośli/dzieci każdy poziom nie jest wyzwaniem jeśli we dwójkę chcemy przenieść górę to się uda . Jednak moim konikiem napędowym jest praca z dziećmi:)  Nie będę się promował powiem tylko mam dużo laurek i prezentów od nich:P

Miejsca które polecam do nauki albo wyjścia z dziećmi na świeże Warszawskie powietrze to Park Szczęśliwicki, Pola Mokotowskie, PGE Narodowy oraz Tor Stegny często tam bywam jeśli mnie zobaczysz podejdź zapytaj chętnie pomogę.