instruktor nauki jazdy na rolkach Jacek Wasilczuk
Jacek Wasilczuk

ps. „Jaco”

school Jacek Wasilczuk

Totalny pasjonat rolek uwielbiający pracę z ludźmi, z czego czerpie ogrom pozytywnej energii wykorzystując ją podczas prowadzenia zajęć. Nauka innych oraz dzielenie się rolkową zajawką to dla niego czysta przyjemność i ogromna radość.

Kontakt

smartphone +48513560222

O instruktorze

Instruktor licencjonowany przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich od 2023 roku. 

 Totalny pasjonat rolek uwielbiający pracę z ludźmi, z czego czerpie ogrom pozytywnej energii wykorzystując ją podczas prowadzenia zajęć. Nauka innych oraz dzielenie się rolkową zajawką to dla niego czysta przyjemność i ogromna radość, a wiedzę teoretyczną oraz praktyczną przekazuje w możliwie najprostszej formie. 

 Szczególną uwagę przykłada do prawidłowych technik jazdy i ich doskonalenia, co buduje prawidłowe nawyki a w dłuższej perspektywie przekłada się na szybsze podnoszenie umiejętności. Wyznaje zasadę, że kluczem do odpowiedniej motywacji kursantów i ich zadowolenia, jest zapewnienie dobrego klimatu oraz pozytywnej atmosfery na zajęciach. 

 Jego specjalność to tzw. freeskate, czyli jazda po mieście z wykorzystaniem miejskiej infrastruktury, ponieważ miasto to tak naprawdę ogromny tor przeszkód, który możemy pokonywać na rolkach świetnie się przy tym bawiąc i robiąc to w widowiskowy sposób. Ponadto uwielbia kręcić na rolkach wiele kilometrów i robi to, gdy tylko nadarza się okazja, czy to po mieście, poza miastem, ale też w górskim klimacie. Regularny uczestnik oraz członek teamu Night Skating. 

 Wpadajcie na lekcje, wsparcie w pokonywaniu własnych słabości oraz pozytywne emocje gwarantowane! :)