instruktor nauki jazdy na rolkach Radek Gradkiewicz
Radek Gradkiewicz

ps. „Radzio”

school Radek Gradkiewicz

Instruktor sportów wrotkarskich (jazda na rolkach) z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich.

Kontakt

smartphone +48511905080

O instruktorze

O sobie: Na rolkach jeżdżę zaledwie od kilku lat, ale bardzo intensywnie - praktycznie nie ma dnia, żebym nie miał ich na sobie. Zajawkę rolkową złapałem od pierwszych zajęć w Rollschool-u uczestnicząc w zajęciach pt. "Od zera do inline skatera".

W miarę zdobywania kolejnych umiejętności zacząłem dzielić się swoją wiedzą z innymi i pomagać im w pierwszych krokach - co zaczęło mi sprawiać dużą przyjemność, dlatego też zdecydowałem się wziąć udział w kursie dla instruktorów wrotkarstwa i z sukcesem przystąpiłem do egzaminu na instruktora jazdy na rolkach.

Aktualnie jeżdżąc dla siebie największą frajdę mam z pokonywania swoich kolejnych słabości i próbowania coraz to trudniejszych przeszkód i trików na skateparku. A jako instruktor jeszcze większą radość odczuwam mogąc pomóc swoim kursantom w pokonywaniu ich strachu czy to przy pierwszych krokach w parku lub na ulicy, czy też na początku swojej przygody ze skateparkiem.

W trakcie zajęć używam technik z różnych dyscyplin rolkarstwa, takich jak freestyle slalom, jazda figurowa czy freeskate.

Instruktor Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich od czerwca 2020 roku