Nauka jazdy na rolkach w Warszawie - Sekcja Sportowa
Sekcja Sportowa KS ROLLSCHOOL

child_care Dzieci - Sekcja Sportowa

Trening sportowy... tak rodzą się a właściwie tworzą przyszli mistrzowie rolek:) Systematyczna praca kilka razy w tygodniu na dedykowanych treningach specjalistycznych oraz obozy sportowe a to wszystko dla Twojego Dziecka

O zajęciach

Coraz więcej naszych  uczniów jeździ już bardzo dobrze, startuje w zawodach, osiągając bardzo dobre rezultaty (regularne miejsca na podium). Jedne zajęcia w tygodniu to dla ambitnych dzieci zdecydowanie za mało!
Talenty trzeba rozwijać i my się tym zajmiemy ?
Stąd też pomysł, żeby stworzyć sekcję, która będzie przygotowywać dzieciaki do startów w zawodach rolkowych, ale przede wszystkim efektownie jeździć na rolkach ?
Sekcja przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-18 lat. Sekcja powstała w październiku 2016 roku.

Terminy zajęć sekcji w roku szkolnym 2023/2024

Osoby, które chciałby dołączyć do sekcji podczas roku szkolnego proszone są o kontakt mailowy: Kontakt@rollschool.pl


Czego uczymy w ramach Sekcji Sportowej:
Podstawą dołączenia do sekcji jest umiejętność sprawnego poruszania się do przodu, skręcania i hamowania oraz opanowania podstaw jazdy do tyłu.
Na zajęciach uczymy się technicznie poprawnych skrętów, jazdy przeplatanką, skakania, obrotów, nagłego hamowania czy szybkich skrętów i startów.
Zajęcia obejmują zarówno trening ogólnorozwojowy z nastawieniem na poprawę motoryki startów i jazdy, jak i elementy freeskate’u, slidy, jazdy szybkiej oraz slalomu.

Będzie pot, będą upadki, ale będzie też duży progres i na pewno łzy szczęścia po niejednych zawodach :)


Kto prowadzi zajęcia:
Zajęcia sekcji prowadzą instruktorzy: Michał Machowski, Jakub Szczurowski, Łukasz Błaszczyk, Michał Pytlak, Jacek Kamiński Zajęcia są prowadzone z podziałem na grupy pod kątem umiejętności – oceny i przydziału do grupy dokonują instruktorzy po sprawdzeniu umiejętności dziecka na pierwszych zajęciach.

Do sekcji można dołączyć po wcześniejszym skonsultowaniu się z instruktorami prowadzącymi sekcję oraz testach sprawnościowych

tel: 508276832