instruktor nauki jazdy na rolkach Jacek Wojdała
Jacek Wojdała

ps. „Ryba”

Jacek Wojdała

Wychowanek szkoły Rollschool. Uczestnik rolkowej majówki w Krzyżach, Przysusze, większości Nightskatingów (również tych poza Warszawą) a także mnóstwa warsztatów organizowanych w ostatnich latach. Zapalony mors.

Kontakt

+48727621555

O instruktorze

Pierwsze rolki dostałem na swoją osiemnastkę i… powróciłem do nich wiele lat później.

Dziś codziennie odkrywam nowe możliwości rolek a sama jazda to dla mnie doskonały sposób na rozładowanie wszelkich stresów i dlatego postanowiłem zarazić „swoim patentem” innych.

Wychowanek szkoły Rollschool. Uczestnik rolkowej majówki w Krzyżach, Przysusze, większości Nightskatingów (również tych poza Warszawą) a także mnóstwa warsztatów organizowanych w ostatnich latach. Jako instruktor jestem stałym bywalcem na Zimowym Narodowym. Organizuję warsztaty rolkarskie w Pruszkowie. Dużą uwagę przykładam do nauczenia pokonywania tzw. codziennych, miejskich przeszkód (chodniki, krawężniki, torowiska, wystające korzenie drzew i inne wyboje), bo to prowadzi do pokochania jazdy w każdym terenie i umożliwia wycieczki nie tylko po idealnych asfaltach.

Poza jazdą na rolkach uwielbiam morsowanie i pływanie (stąd moje przezwisko), gram w siatkówkę i jeżdżę na snowboardzie. Staram się zarażać swoimi pasjami całe moje otoczenie. Największą radością jest fakt, że moje własne dzieci podążają moimi sportowymi śladami.

Od wakacji publikuję postępy swoje i swoich podopiecznych na instagramie: Ryba_na_rolkach.

Instruktor Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich - nr legitymacji 210/2019  od września 2019 roku

Czego uczy w ramach zajęć grupowych?

Dorośli - Średnio-zaawansowany
Dorośli - Podstawy jazdy na rolkach
Dzieci - Podstawy
Dzieci - Średnio-zaawansowany

Gdzie można iść na zajęcia grupowe z tym instruktorem?