instruktor nauki jazdy na rolkach Szymon Kubiak
Szymon Kubiak

ps. „Symeon”

Szymon Kubiak

uczę ludzi, by powiększać liczbę uczestników różnych imprez rolkowych organizowanych w Warszawie, np. berek na rolkach, hokej, czy różnego rodzaju freeride’y.

Kontakt

+48664925489

O instruktorze

Prowadzę: zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci i dorosłych, początkujących i średnio zaawansowanych.

Ulubione i polecane miejsca do jazdy: Pole Mokotowskie, Tor Stegny, Stadion Narodowy, Plac Piłsudskiego, Bulwary Wiślane, Park Szymańskiego i Park Szczęśliwicki.

Stanowię dobry przykład na to, że jeździć na rolkach można nauczyć się w każdym wieku, wcześniej nie mając nic wspólnego z tym sportem. Czy jakimkolwiek sportem. Kiedyś byłem typowym kanapowcem, całymi dniami siedzącym przed komputerem lub konsolą. Niedawno pracowałem jako street performer i instruktor w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Przyjdź na zajęcia, a zdradzę Ci mój sekret na tą cudowną przemianę lub odciągnę Twoje dzieci na dłużej od telefonu lub komputera. Zrobię to w radosny i zabawny sposób, poprzez miło spędzony czas. Jeśli już jeździsz, nie martw się, na pewno nauczysz się czegoś nowego. Nie ukrywam, uczę ludzi, by powiększać liczbę uczestników różnych imprez rolkowych organizowanych w Warszawie, np. berek na rolkach, hokej, czy różnego rodzaju freeride’y ^^

Jestem aktywnym członkiem wielu grup rolkarskich i łyżwiarskich, takich jak: Nightskating Warszawa, Avoidskating, Freestyle Ice Skating Poland i NS Team.

Poza rolkami biorę udział w różnych wydarzeniach freestylowych na łyżwach, a także uczę się żonglować, tańczyć bachate i breakdance.

Czego uczy w ramach zajęć grupowych?

Dzieci - Podstawy
Dzieci - Średnio-zaawansowany

Gdzie można iść na zajęcia grupowe z tym instruktorem?